Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Turistou ve vlastním domě / CZ verze

Režie
Rok 
2009
Země
  • Česká republika
Délka
45min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Daleko, daleko na severu, kde začíná den a sbíhají se oceány, leží malá vesnička Nové Čaplino. Vláda se rozhodla, že z ní udělá turistickou destinaci. Je zima, mínus 30 stupňů Celsia. Turisté nepřijíždějí. Jsou na ně jen vzpomínky, stopy zaváté sněhem.

Dokumentární film o vlivu turismu na původní etnika dosud nezasažená civilizací a o změnách prožívání jejich vlastní kultury, odehrávající se na území dálného ruského severu – Čukotce.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít