Scéna z filmu Food Design
Scéna z filmu Food Design
Scéna z filmu Food Design
Scéna z filmu Food Design
Scéna z filmu Food Design
Scéna z filmu Food Design
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Food Design

Režie
Rok 
2008
Země
  • Rakousko
Délka
52min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Nahlédněte do třinácté komnaty velkovýrobce potravin Unilever a zjistíte, jak designéři a vědci určují, co vám bude nejvíc chutnat.

Televizní dokument FOOD DESIGN ukazuje, jak se na výsledné podobě potravin podílí jejich tvar, barva, vůně, zvuky, které vydávají při konzumaci, výrobní postupy, historie a příběhy s nimi spojené. Měli bychom potraviny zařadit do skupiny designových výrobků vedle obleků od Armaniho, kávových šálků Alessi či automobilů Ferrari? Jistě, že ano!

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít