I want to see

Režie
Rok 
2008
Země
  • Francie
Délka
75min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Deneuve přijíždí do Libanonu, aby ozdobila charitativní akci na podporu obětí války. Projeví přání poznat neutěšené poměry v zemi zasažené Druhou (nebo také Červencovou) libanonskou válkou. „I když nevím, jestli všemu porozumím, přesto to chci vidět,“ nechá se Deneuve slyšet a vyrazí spolu se svým řidičem, kterého ztvárnil libanonský umělec Rabih Mroué, na nebezpečnou exkurzi do jižního Libanonu na horkou půdu Izraelsko-palestinské hranice.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít