Google Baby

Režie
Rok 
2009
Země
  • Izrael
Délka
70min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Na pozadí dramatické cesty napříč třemi kontinenty snímek ukazuje, jak funguje podnikání v oboru náhradního mateřství v době globalizace. Izraelský podnikatel Doron totiž vymyslel novou službu – „výrobu dětí“, která zákazníkům poskytuje úsporné řešení náhradního mateřství pomocí subdodávek z Indie. Zákazník si po devítiměsíční lhůtě „hotové“ dítě prostě vyzvedne.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít