Scéna z filmu Hrdina naší doby
Scéna z filmu Hrdina naší doby
Scéna z filmu Hrdina naší doby
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Hrdina naší doby

Režie
Rok 
2009
Země
  • Slovensko
Délka
52min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Hrdina naší doby, film sestavený ze třech novel, představuje starého intelektuála a jeho zanikající svět. Hlavní hrdina se setkává se třemi různými ženami. Režisérka zamýšlela ukázat vnitřní svět známého slovenského filmového kritika, jeho postoje a myšlenky. Příběh člověka, který se v dnešní společnosti cítí ztracený, protože se musí dívat na to, jak věci, ve které věřil, zanikají.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít