Hrdina naší doby

Režie
Rok
2009
Země
  • Slovensko
Délka
52min
Zvukové stopy
Titulky

Hrdina naší doby, film sestavený ze třech novel, představuje starého intelektuála a jeho zanikající svět. Hlavní hrdina se setkává se třemi různými ženami. Režisérka zamýšlela ukázat vnitřní svět známého slovenského filmového kritika, jeho postoje a myšlenky. Příběh člověka, který se v dnešní společnosti cítí ztracený, protože se musí dívat na to, jak věci, ve které věřil, zanikají.

Detaily

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.