Scéna z filmu Nový život
Scéna z filmu Nový život
Scéna z filmu Nový život
Scéna z filmu Nový život
Scéna z filmu Nový život
Scéna z filmu Nový život
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Nový život

Režie
Rok 
2012
Země
  • Slovensko
  • Česká republika
Délka
77min 
Jazyky ve filmu 

Dokumentární film o velké slovenské rodině, ze které odešel otec. Matka Jana, pět dcer a syn Adam najednou zůstali sami. Adam se rozhodl tuto změnu zdokumentovat a natočit film coby "poslední muž" v rodině. Zkoumá staré rodinné obrazové záznamy, porovnává je se současností a snaží se zjistit, co vedlo otce začít nový život. Zároveň mapuje vztah rodičů od jeho začátku, odhaluje problémy v komunikaci mezi mužem a ženou a pozoruje, jak se problémy rodičů odrazily v životě jeho sester.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít