The Things I Cannot Change

Režie
Rok 
1967
Země
  • Kanada
Délka
55min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Tento snímek je považován za předchůdce filmů natočených v rámci projektu Challenge for Change Národní filmové rady Kanady. Nabízí vhled do strastiplného života rodiny Baileyů. Problémy s policií, žebrání o okoralý chleba, další dítě na cestě, to vše doprovázeno komentářem otce, který se snaží vysvětlit složitou situaci rodiny. Ačkoli se jedná o snímek z Montrealu, vykresluje anatomii chudoby, která postihla celou Severní Ameriku.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít