Scéna z filmu Tělo v systému
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Tělo v systému

Režie
Rok 
2013
Země
  • Česká republika
Délka
25min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Profesor Pavel Kolář je fyzioterapeut a mnohem více než svaly ho zajímá lidský mozek. Svaly jsou totiž podle něj pouze články v systému. A chceme-li dobře léčit, nestačí, když známe detailně jednotlivé články, musíme chápat celek. Dokonce i my, potenciální pacienti, bychom se ve svém zájmu měli naučit vnímat své tělo, prožívat pohyb a uvědomovat si sami sebe. Tuto filozofii přednosty kliniky rehabilitace FN Motol a paralely mezi přeneseným „řízením“ těla a doslovnou činností představuje bakalářský snímek Květy Přibylové.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít