Scéna z filmu Private Chronicles. Monologue
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Private Chronicles. Monologue

Režie
Rok 
2011
Země
  • Rusko
Délka
93min 
Jazyky ve filmu 

Vybrané z téměř 5.000 hodin filmového materiálu a 20.000 fotografií - Vitaly Mansky utkal fiktivní biografii společného života generace těch, kteří se narodili ve chvíli, kdy se Jurij Gagarin stal prvním mužem ve vesmíru a jejichž mládí končilo ve chvíli, kdy se rozpadal Sovětský svaz. Tyto obrazy určené původně jen pro soukromé účely – černobílé, rozostřené, zrnité, rozmazané – se spojily, aby vytvořily pohnutý fiktivní dokument o skutečném životě generace, která vyrostla v časech velkých změn a otřesů.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít