Opičení (po matce, po otci, po dítěti)

Režie
Rok 
2004
Země
  • Česká republika
Délka
10min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Kateřina Šedá vytváří často svébytné umělecké hry. Iniciuje program pro druhé, který mění jejich pohled na svět i na umění. Opičení je sestřih záznamu ze série tří čtyřiadvacetihodinových akcí. Rodiče a jejich dospělé dítě se dobrovolně synchronizují. Vykonávají obvyklou činnost paralelně se svým protějškem, zblízka poznávají ráz a rytmus jeho života.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít