Scéna z filmu Hotel Atol****
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Hotel Atol****

Režie
Rok 
2013
Země
  • Česká republika
Délka
10min 
Jazyky ve filmu 

Opuštěný hotel na benzinové pumpě u dálnice směrem na Plzeň. Jediný správce ví, jak to tady funguje, co kde je, jak kde fouká vítr…
Jeho prohlídka prázdným, řadu let nefungujícím prostorem, vypráví o tom, jak byl hotel za bývalého režimu stavěn a proč a jak se s jeho krachem vyrovnávají bývalí družstevníci, kteří u Atolu zalili první kámen betonem a snažili se za socialismu rozjet velký byznys.
Barman namíchá vodku s džusem.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít