Paměť 20. století: Nebylo to marný

Režie
Rok 
2006
Země
  • Česká republika
Délka
57min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Film přibližuje neuvěřitelně vitálního klasika české psychologie a psychiatrie, který v roce 2006 oslavil 90. narozeniny. Jeho životní osudy jsou úzce spjaty se záchytnou stanicí a léčebnou u Apolináře. Vzpomíná nejen na slavné pacienty, ale film je zejména holdem zanícenosti, zapálenosti a určité příkladnosti v jednom oboru. Druhou hlavní postavou filmu je jeho celoživotní partnerka, kterou si však nikdy nevzal, kolegyně Arnoštka Maťková.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít