Paměť 20. století: Nebylo to marný

Režie
Rok
2006
Země
  • Česká republika
Délka
57min
Zvukové stopy
Titulky

Film přibližuje neuvěřitelně vitálního klasika české psychologie a psychiatrie, který v roce 2006 oslavil 90. narozeniny. Jeho životní osudy jsou úzce spjaty se záchytnou stanicí a léčebnou u Apolináře. Vzpomíná nejen na slavné pacienty, ale film je zejména holdem zanícenosti, zapálenosti a určité příkladnosti v jednom oboru. Druhou hlavní postavou filmu je jeho celoživotní partnerka, kterou si však nikdy nevzal, kolegyně Arnoštka Maťková.

Film není k dispozici :-(

Omlouváme se, ale film není v tuto chvíli k dispozici.

Detaily

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.