Manželské etudy: Ivana a Václav

Režie
Rok 
1987
Země
  • Česká republika
Délka
35min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Studenti architektury Ivana (21) a Vašek (24) vůbec nepřemýšleli o tom, zda a jak zkombinovat rodinný život a profesionální ambice. S naprostou samozřejmostí a obdivuhodnou činorodostí se rozhodli zvládnout obojí: přivedli na svět pět dětí, postavili dům a pustili se do podnikání. Vedle niterné potřeby pracovat, budovat a tvořit přitom na sebe i své okolí uplatňovali nároky tak vysoké, že se jejich život nevyhnutelně začal dostávat na hranici možného. Svět, který stvořili, je stejně obdivuhodný jako stravující a cena, kterou za něj platí, je vysoká. Přesto se jim však podařilo udržet to nejcennější: vzájemný vztah.

Manželské etudy po dvaceti letech: Ivana a Václav

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít