Cara a Cara

Režie
Rok 
2013
Země
  • Mexiko
  • Portugalsko
Délka
69min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Forcados jsou důležitou součástí portugalských býčích zápasů. V Portugalsku se objevili poté, co bylo v devatenáctém století zakázáno zabíjení býků v aréně. Původně patřili ke skupinám mužů, kteří s vidlicemi v rukou bránili schodiště před královskou lóží. Od roku 1837 bylo jejich úkolem ovládnout býka holýma rukama po boku zápasníků na koních.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít