Poslední limuzína

Režie
Rok 
2014
Země
  • Německo
  • Rusko
Délka
75min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Automobilka ZIL, obří továrna v srdci Moskvy, která vyráběla i reprezentativní limuzíny pro sovětské vůdce, je nyní víceméně nefunkční. Jednoho dne ale dostane novou objednávku...
Představte si, že vše, co jste kdy znamenali a čeho jste ve své práci dosáhli, je najednou bezcenné. Mikhail, Andrey, Nina, Vladimir a Nadia, vedoucí, předáci, inženýři a dělníci obrovské moskevské automobilky ZIL, čelí nevyhnutelnému zániku továrny. Lpí na zavedené rutině a profesionální hrdosti, aby se udrželi na nohou ve světě, který se kolem nich hroutí. Když obdrží objednávku na tři ručně vyráběné, legendární limuzíny, které kdysi bývaly chloubou sovětských vojenských přehlídek na moskevském Rudém náměstí, Mikhailův tým pečlivě vybraných specialistů se vrhá do práce, aby využili této možnosti předvést svou neocenitelnou hodnotu. (dokweb.net)

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít