Scéna z filmu A Proud Archive
Scéna z filmu A Proud Archive
Scéna z filmu A Proud Archive

A Proud Archive

Režie
Rok 
2014
Země
  • Tchaj-wan
  • Nizozemsko
Délka
7min 
Zvukové stopy 
Titulky 

A Proud Archive is an auto-docufiction that speaks of rejection and disappointment. It tells a tale of a failed artist who surrendered his dream to reality and became a postman. For a long time, he collected people’s letters and kept them in a dedicated place inside his studio. It was not until the studio got burnt down years after his death that his secret would be revealed. The story is told by the son of the artist as a documentary of the recognition he had always searched.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít