Longing Nights

Režie
Rok 
2013
Země
  • Španělsko
Délka
70min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Aitana, Pierrick, Rita and Jorge are all in their twenties and all look for ways to make their nights in the city of Madrid a little less lonely.
Aitana is a sweet girl trapped in a men’s body; Pierrick is a cute French gay; Rita doesn’t much care about her partner, Carolina, and walks through life with no expectations; Jorge is trapped in a relationship with no future: the one he has with Maria.
Set against a background of drugs, sex, multiple partners and differing sexualities, Longing Nights follows the individual stories of these young people.
A candid portrait of four relationships highly loaded with eroticism from beginning to end. Four stories told without no borders between fiction and reality.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít