Cukr Blog

Režie
Rok
2014
Země
  • Česká republika
Délka
78min
Zvukové stopy
Titulky

Režisérka aktuálně ohrožená těhotenským diabetem je donucena ze dne na den přestat konzumovat rafinovaný cukr. Stižena abstinenčními příznaky zjišťuje, jak obtížné je zbavit se této návykové látky a jak těžké je nalézt na trhu potraviny, které neobsahují cukr. Režisérka investigativně zkoumá důsledky staleté konzumace cukru na jednotlivce a společnost. Zjišťuje, jak obrovskou moc má tento prášek v historii i současnosti. Film se pohybuje na hranici historického thrilleru, vědecké observace a sociálně angažovaného filmu.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Komentáře

  • Alexandr Petrželka

    A co teprve její Žal žen! Koronavirus toho skvělého dokumentu do kin zastavila, ale jsou cesty, jak se k němu dostat!

    5. 4. 2020 9:31:08


Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.