Scéna z filmu Cukr Blog
Scéna z filmu Cukr Blog
Scéna z filmu Cukr Blog
Scéna z filmu Cukr Blog
Scéna z filmu Cukr Blog
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Cukr Blog

Režie
Rok 
2014
Země
  • Česká republika
Délka
78min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Režisérka aktuálně ohrožená těhotenským diabetem je donucena ze dne na den přestat konzumovat rafinovaný cukr. Stižena abstinenčními příznaky zjišťuje, jak obtížné je zbavit se této návykové látky a jak těžké je nalézt na trhu potraviny, které neobsahují cukr. Režisérka investigativně zkoumá důsledky staleté konzumace cukru na jednotlivce a společnost. Zjišťuje, jak obrovskou moc má tento prášek v historii i současnosti. Film se pohybuje na hranici historického thrilleru, vědecké observace a sociálně angažovaného filmu.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít