Best of DAFilms 2021

Výběr těch nejlepších hraných a dokumentárních filmů, které jsme uvedli v roce 2021 v online premiéře. Kurátoři DAFilms pro vás sestavili ohlédnutí za letošním nabitým filmovým rokem.

Přichází čas bilancování a hodnocení. Rok 2021 byl v mnoha ohledech netradiční, ale zato plný jedinečných filmových zážitků. Přinesli jsme vám hned několik exkluzivních předpremiér a online premiér, retrospektivy Františka Vláčila, Dušana Hanáka, Radua Judeho nebo Roberta Minerviniho. Byli jsme svědky i nezapomenutelných dialogů s filmaři v našich streamech DAFilms Živě. Přijměte naše pozvání a ohlédněte se za tím nejlepším, co nám svět filmu nabídl v roce 2021.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít