Výběr nejzajímavějších filmů Doc Alliance Selection

Doc Alliance Selection je profilujícím výběrem všech partnerských festivalů DAFilms.

Připravili jsme pro vás pohled do historie snímků nominovaných na cenu Doc Alliance Selection Award.
Čtyři z nich můžete zhlédnout od 20. do 26. května ZDARMA: The anabasis of May and Fusako Shigenobu, Masao Adachi and 27 years without images - Režisér Eric Baudelaire odhaluje jedno z nejlépe utajovaných tajemství japonské kinematografie a společnosti ve vztahu k Japonské rudé armádě. Příběh zapomenutého vizionáře, samorosta a tuláka: One Billion Happy People. Empire Me - New Worlds Are Happening, který ukazuje životy šesti neo-komunit v jejich každodenním snažení, jejich šílenosti, čisté kráse a smyslu pro neústupnost. Work Hard, Play Hard – nekompromisní analýza podoby a fungování současného mediálního světa.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít