FIDMarseille: Vive le film documentaire!

Na následující dva týdny se přesouváme do přímořského letoviska Marseille, kde od 11. do 17. července bude probíhat festival FIDMarseille. Na DAFilms můžete zhlédnout výběr ze soutěžních sekcí loňského ročníku.

Naleznete mezi nimi sevřený snímek The Monster in the Stone o argentinském spisovateli, který po nocích vede dialog se svými literárními postavami. Portugalský snímek Silencio z města Porto mapuje možnosti toho, jak mluvit o bezdomovectví a jakým způsobem ho zobrazovat.

Zhlédněte výběr filmů z prestižního festivalu FIDMarseille až do 9. července 2017!

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít