Svět podle Daliborka online

Jeden z nejznámějších a nejprovokativnějších českých dokumentaristů, Vít Klusák, uvedl svůj film Svět podle Daliborka letos v červenci v Karlových Varech. Od středy 16. srpna máte možnost ho zhlédnout také online na DAFilms.cz.

Nový film Víta Klusáka vyvolal bouřlivé diskuze mezi novináři i diváky. Pro jedny je Svět podle Daliborka výsostným autorským dokumentem, pro druhé je za hranou, a to nejen z morálního hlediska. Je v pořádku aranžovat scény v dokumentárním filmu, ponoukat své protagonisty k věcem, které by sami neudělali? Kde je hranice mezi dokumentem a hraným filmem? Má vůbec neonacistická ideologie dostávat tolik prostoru, nebo je naopak dobré vědět, co k ní lidi v současnosti přivádí? Podívejte se už nyní!

Svět podle Daliborka nyní exkluzivně na DAFilms.cz!

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít