Best of DAFilms 2017

Konec roku je příležitostí pro bilancování, hodnocení a žebříčky toho nejlepšího. V DAFilms již tradičně v prosinci předáváme výběr filmů do našeho programu vám, divákům. Do kurátorského výběru se dostaly filmy, které vás za uplynulý rok nejvíc oslovily a které jste nejvíc sledovali. A jako vánoční bonus jsme vám k tomu přidali i několik nových filmů, které byly úspěšné na festivalech a nyní se premiérově představí online na DAFilms!

Pro český výběr klikněte zde.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít