Filmy Českého lva

Jaké jsou nejlepší české filmy roku 2019? Významní herci, režiséři, producenti a další filmoví tvůrci každoročně vybírají snímky, které se ucházejí o ceny Českého lva. Nestihli jste vidět některý film v kině nebo si chcete nějaký kousek přehrát znovu? Přinášíme vám exkluzivní přehlídku filmů nominovaných na 27. Českého lva, které jinde neuvidíte.

Tradiční přehlídka probíhá ve spolupráci s Českou filmovou a televizní akademií.

Filmy jsou dostupné k přehrání od 59 Kč, případně ke stažení od 99 Kč.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít