Jeden svět 2020 pokračuje…

Až naprší a uschne, to je motto festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který 5. března zahájil v Praze svůj další ročník. Filmy pršely, bohužel však z bezpečnostních opatření musel být festival po několika dnech přerušen. Proto vám ve spolupráci s festivalem přinášíme exkluzivní výběr filmů, které se na festivalu již nedočkaly dalšího uvedení. Nenechte si ujít na Oscara nominovanou Zemi medu nebo další snímky o klimatické krizi a jejích dopadech především na lokální úrovni.

Filmy ve speciálním programu bude možné přehrát pouze do neděle 22. března. Jednotlivé filmy jsou dostupné k přehrání online za 59 Kč.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít