75 let od konce války

V roce 2020 si připomínáme 75 let od konce 2. světové války. 75 let od konfliktu, který ovlivnil světové uspořádání a jehož důsledky měly vliv na politický, společenský i ekonomický vývoj nejen v Evropě. Přinášíme vám výběr dokumentárních i hraných filmů, které válku zobrazují, ukazují jednotlivé lidské osudy a zkoumají její dopady na naše životy.

Mezinárodní výběr filmů najdete zde: 75 Years of Peace in Europe.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít