Das Filmfest Online

V mimořádné online edici festivalu Das Filmfest vám nabídneme pestrý výběr hraných i dokumentárních filmů z Německa, Rakouska a Švýcarska. Od 8. do 14. února se můžete každý večer těšit na jeden premiérový film. Přehlídka nebude šetřit humorem a vtipem, ale nabídne i vážnější témata týkající se celé společnosti, rodiny nebo hudebního světa.

Každý film bude pro prvních 100 diváků ke zhlédnutí zdarma, pro ostatní potom za 99 Kč. Jednotlivé filmy budou dostupné i pro předplatitele DAFilms.

Festival pořádá Goethe-Institut, Rakouské kulturní fórum v Praze a Švýcarské velvyslanectví v České republice. Více informací najdete na stránkách festivalu.


PROGRAM: KAŽDÝ VEČER NOVÝ FILM
Každý z filmů bude dostupný po dobu 48 hodin, a to vždy od 19:00. Sledování filmů je možné jen na území České republiky.

8/2 Oskar a Lili, r. Arash T. Riahi
8/2 Ruch a šum venkova, r. Lisa Miller - dostupný od 8/2 do 14/2
10/2 Klikaři, r. Peter Payer
11/2 Procitnutí Mottiho Wolkenbrucha, r. Michael Steiner
12/2 Chléb, r. Harald Friedl
13/2 Zkouška, r. Ina Weisse
14/2 Téměř dokonalá tajemství, r. Bora Dagtekin

Každý z filmů bude dostupný po dobu 48 hodin, a to vždy od 19:00.


Pořadatelé: Goethe-Institut, Rakouské kulturní fórum v Praze, Švýcarské velvyslanectví
Hlavní partner: Česko-německý fond budoucnosti
Ve spolupráci: DAFilms.cz
Partneři: Zastoupení Svobodného státu Bavorsko v České republice, FFF Bayern, Österreich Institut Brno
Mediální partner: Radio 1

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít