Fotografie není k dispozici.

Katarzyna Trzaska (Polsko)

Katarzyna Trzaska’s documentary debut, after studying at the Krzysztof Kieslowski’s Department of Film and Television in Katowice, in Poland, is 10 Years to Nashville, nominated for the best Polish independent documentary film of the year 2010. Her last film is Maximum Pleasure premiered at Visions du Reél and since then shown in many festivals including Docs DF in Mexico, Festroia Portugal, Escales Documentaires in France, DocPoint Helsinki. She write scripts and directs for television and she is a member of Board of Polish Female Filmmakers Association.

Filmografie

  • Village of Swimming Cows
    2018
  • Maximum Pleasure
    2014
  • 10 Years to Nashville
    2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít