Scéna z filmu Jinde
Scéna z filmu Jinde
Scéna z filmu Jinde
Scéna z filmu Jinde
Scéna z filmu Jinde
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Jinde

Režie
Rok 
2018
Země
  • Slovensko
  • Česká republika
Délka
74min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Život a doba neopakovatelného tvůrce, fotografa, malíře, poutníka, akčního tvůrce, performera, hledače radosti a svobody Alexe Mlynárčíka, v pohyblivých obrázcích, obrazech, fotografiích a kontroverznosti doby, v níž žil a žije.

Příběh téměř jednoho století, ve kterém se formovala moderní identita, kultura, základní hodnoty Slovenska - jako součásti Československa, jako samostatného státu a zejména jako součásti širšího evropského společenství, ke kterému náš protagonista neoddělitelně patří svým dílem, i životem. Alex Mlynárčik se stal svou tvorbou, přáteli, názory i projevy organickou součástí tohoto příběhu - a zejména jeho spolutvůrcem.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít