Objevujte populárně-vědecké filmy

Oficiální ozvěny mezinárodního festivalu Academia Film Olomouc. Přehrajte si výběr těch nejlepších populárně-vědeckých filmů, které měli možnost vidět diváci na letošním ročníku festivalu v Olomouci.

Z uzavřené akce pro pár vyvolených akademiků na Univerzitě Palackého v Olomouci se od roku 1966 z Academia Film Olomouc stal jeden z největších vzdělávacích filmových festivalů v Evropě. Máme radost, že vám letos můžeme hned po skončení festivalu nabídnout výběr toho nejlepšího, co se na festivalu odehrálo.

V našem novém programovém speciálu objevíte vesmír, zažijete Zemi a poznáte lidstvo.

Vybrané filmu jsou ke zhlédnutí ZDARMA:
Jak se dělá vakcína
Shaba
Když hvězdy hasnou
Jezero na dně světa
Pod hladinou moře
Sedavci

Neváhejte, přehlídka trvá pouze do 15. května.

Ve spolupráci s

  • AFO 2022 - logo

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít