Finále Plzeň 2023

Jsme rádi, že vám můžeme v rámci Ozvěn Finále Plzeň představit to nejlepší z domácí filmové produkce.

Od 28. září do 15. října 2023 uvádíme výběr soutěžních i nesoutěžních dokumentárních a hraných filmů, a to jak českých, tak koprodukčních. Festival Finále už od roku 1968 uděluje Zlaté ledňáčky českým a slovenským celovečerním, dokumentárním, televizním i studentským snímkům. Přeneste se s námi virtuálně do secesní budovy Měšťanské besedy za nejlepšími současnými českými a slovenskými filmy.

Ve spolupráci s

  • Ve spolupráci s

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít