Výběr z MFF Cannes online

Pojďte se s námi projít po promenádě na festivalu v Cannes! Online jsme pro vás nachystali výběr filmů, které měly premiéru na tomto největším a nejprestižnějším festivalu na světě. Zatímco na jihu Francie právě probíhá už sedmdesátý druhý ročník, podívejte se online na snímky, jejichž kvalitu prověřil čas.

Nabízíme například klasiku Až přijde kocour Vojtěcha Jasného, angažovaný Majdan Sergeje Loznitsy, Cestu ven Petra Václava, ale i Všichni možní sběrači a já jako vzpomínku na nedávno zesnulou Agnès Vardovou.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít