Rodina: Cesta ke kořenům

Rodina má pro každého z nás mnoho významů. Nejbližší lidé, které ve svém životě máme, s nimiž nás pojí mnoho společných chvil a vzpomínek. Ne vždy ty vzpomínky musí být příjemné a ne vždy se s našimi nejdražšími musíme shodnout. Pojí nás ale silné pouto, které objevují i režiséři v novém programovém speciálu. Kouzlo obyčejných chvil s rodinou, znovu nalezené porozumění i vzájemná podpora v těžkých chvílích, to vše najdete ve vybraných filmech.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít