Best of DAFilms 2017

Konec roku je příležitostí pro bilancování, hodnocení a žebříčky toho nejlepšího. V DAFilms již tradičně v prosinci předáváme výběr filmů do našeho programu vám, divákům. Do kurátorského výběru se dostaly filmy, které vás za uplynulý rok nejvíc oslovily a které jste nejvíc sledovali. A jako vánoční bonus jsme vám k tomu přidali i několik nových filmů, které byly úspěšné na festivalech a nyní se premiérově představí online na DAFilms!

V našem vánočním výběru vám nabízíme portréty obyčejných lidí i známých osobností. Vít Klusák sledoval dva roky život prostějovského neonacisty, až vznikl Svět podle Daliborka, Pavel Křemen zase natáčel se stále aktivním a přesvědčeným Mildou, tedy Miloušem Jakešem. Na konec roku jsme vám ale připravili i méně kontroverzní postavy – v Červené se vám představí operní pěvkyně Soňa Červená. Máme pro vás celkem i mnoho dalších filmů, podívejte se sami!

Přejeme vám šťastné a dokumentární Vánoce!

Vybrané filmy

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance