Umění musí být krásné (mezinárodní výběr)

Současné výtvarné umění nabízí mnohem víc než krásné obrazy, navždy zakonzervované ve sbírkách galerií. Dokáže provokovat, inspirovat nebo vzbuzovat emoce, i přestože mu hrozí zánik během několika dnů, či dokonce hodin. Nechte se nakazit bezbřehou uměleckou svobodou v našem výběru filmů o výjimečných umělcích. Prozkoumejte hranice umělecké tvorby a problémy, jimž současné umění čelí.

Český výběr najdete zde: Umění musí být krásné

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít