Festivalový speciál: Zažijte Visions du Réel u vás doma

Ve dnech 21. až 29. dubna proběhne v pořadí již 48. ročník docalliančního festivalu Visions du Réel. Malebné švýcarské městečko Nyon se tak na devět dní tradičně promění v hlavní dějiště světa dokumentárního filmu. Přeneste se s námi do festivalových ulic, ještě než se plně zahalí do svých typicky červených barev, a zhlédněte výběr 9 soutěžních filmů z loňské středometrážní sekce, třeba vítězný snímek Sit and Watch, hudební Satan Satie nebo intimní Resplandor. Sledujte Visions du Réel online na svých obrazovkách do konce tohoto měsíce.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít