Danses Macabres, Skeletons, and Other Fantasies

Režie
Rok 
2019
Země
  • Francie
  • Švýcarsko
  • Portugalsko
Délka
109min 
Zvukové stopy 
Titulky 

What if the danses macabres, beyond their grimacing folklore, staged the death of the Middle Ages and the invention, in the middle of the 15th century, of modern Europe? It is the hypothesis of writer Jean Louis Schefer. An investigation in the form of a conversation and walks between Paris and Portugal, with directors Rita Azevedo Gomez and Pierre Léon. A six-handed film.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít