Devil's Village

Režie
Rok 
2020
Země
  • Portugalsko
Délka
11min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Devil’s Village shows the relationship between the residents of the small village of Cidões, in the north of Portugal, and the beliefs and traditions that the Cabra and Canhoto festivals represent to them. The film accompanies the figure of the Devil as the guiding thread of a secular narrative that recurs in popular festivals in the region of Trás-os-Montes in the interior north of Portugal.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít