Rachel Vulliens (Švýcarsko)

Rachel Vulliens was born in St-Loup in Switzerland. She grew up on a farm. She studied film and Visual Arts at the École cantonale d’art in Lausanne, then computer science and new media in Geneva and Toronto. She worked as an assistant of French artist and filmmaker Christelle Lheureux at the Haute Ecole d’Art et de Design in Geneva between 2007 and 2010.

Filmografie

  • 1999 Ma Mère
  • 2011 Les chats, le lait, l’oiseau
  • 2016 Chiens des champs

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít