The Island

Režie
Rok
2015
Země
  • Polsko
Délka
18min
Zvukové stopy
Titulky

Mykola Golowan, over seventy-year-old sculptor from the Ukrainian city of Lutsk, has been creating his exceptional home-studio for more than thirty years. The building erected in the Old Town has become one of the most important tourist landmarks in the city. Natalia Krasilnikova’s film shows the daily life of the artist focusing on his work routine. It is a short treatise on searching one’s own place and harmony.

Detaily

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.