Far from Home

Režie
Rok 
2012
Země
  • Brazílie
  • Indie
  • Nepál
  • Portugalsko
Délka
78min 
Zvukové stopy 
Titulky 

A film diary of a trip between Kathmandu, Nepal, and the Thar desert, India, near the border with Pakistan. A sensitive and impressionist adventure crossed by a civil war, religion and thousands of years of history that can still be sensed today. It’s a “glance” through open doors that aren't easy to enter, such are our cultural differences, the languages we do not speak and religions we do not fully understand.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít