Best of Dafilms 2022

Výběr nejsledovanějších hraných a dokumentárních filmů, které jsme uvedli v roce 2022. Zveme vás na ohlédnutí za nabitým filmovým rokem.

Rok 2022 se nesl v duchu návratu diváků do českých kin, DAFilms však zůstává vyhledávaným místem, kde můžete sledovat ty nejlepší filmy online. Naši kurátoři vám v roce 2022 představili 570 nových filmů a desítky programových speciálů a tematických kolekcí. Programový speciál Best of DAFilms 2022 tak představuje široký záběr filmů, které jste si na Dafilms oblíbili: od angažovaných dokumentárních snímků, přes filmovou klasiku a festivalové lahůdky až po současné kinohity nebo rodinné animáky.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít