28. Český lev: Diskuze s Mirou Fornay

Režie

26.02.2021, 20:30

Záznam rozhovoru Táni Zabloudilové s režisérkou Mirou Fornay, která je nominovaná na 28. Českého lva v kategorii Nejlepší režie za film Žáby bez jazyka. Diskuze proběhla v rámci speciálu Český lev žije na DAFilms.

Exkluzivní živé streamy s režiséry hraných a dokumentárních filmů nominovaných na Českého lva vám přinášíme jako součást programového speciálu 28. Český lev. Každý všední den od 22. února do 5. března se i vy můžete zapojit do diskuze s filmovými tvůrci. Vaše otázky nám můžete posílat do chatu nebo je pokládat během streamu do komentářů na facebooku.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít