Diskuze k filmu Arvéd

29.03.2023, 20:00

Ondřej Mikula (Aid Kid) patří k nejznámějším představitelům elektronické hudby u nás. Spolu s Jonatánem Pastirčákem (Pjoni) je čerstvým držitelem Českého lva za nejlepší hudbu k filmu Vojtěcha Maška Arvéd.

Jaké to bylo skládat poprvé hudbu k celovečernímu hranému filmu, co ho zaujalo na Arvédovi a jak se mu podařilo proniknout do konzervativního prostředí českého filmu? Jak vypadala spolupráce na komponování hudby v tandemu a jak hudebníky inspirovaly vrzající dveře?

V dalším dílu DAFilms Živě se bude ptát Táňa Zabloudilová.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít