Diskuze k filmové produkci

27.03.2023, 20:00

Pavla Janoušková Kubečková je česká filmová producentka řady dokumentárních filmů, spolupracovala také na minisériích Hořící keř a Pustina. Získala letos Českého lva za televizní minisérii Podezření.

Svou emotivní děkovnou řečí na slavnostním předávání cen, ve které se vyjádřila k roli mladých producentek v současné audiovizi, vyvolala silnou odezvu v profesní komunitě. Na dafilms.cz se můžete podívat na její filmy Bratrství, Jednotka intenzivního života, Lovu zdar! a první díl série Hořící keř.

Další díl DAFilms Živě o roli žen v prostředí plném filmových producentů moderoval Ondřej Cihlář.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít