Diskuze k filmu Osobní život díry

Režie

02.04.2021, 20:00

Přinášíme vám exkluzivní živý stream s filozofem Miroslavem Petříčkem, režisérem Ondřejem Vavrečkou, dokumentaristkou a děkankou FAMU Andreou Slovákovou. Diskuzi bude moderovat Petr Vizina.

Co je to svět? A jak se vypořádat s jeho nedokonalostmi, mezerami a dírami? Na tyto otázky hledá odpovědi režisér Ondřej Vavrečka ve svém nejnovějším filmu Osobní život díry. Hledat další odpovědi bude společně s filozofem Miroslavem Petříčkem v našem dalším exkluzivním živém streamu. Pozvání přijala i dokumentaristka Andrea Slováková, jejíž krátký film Pět set plošin uvádíme jako předfilm. Debatou bude provázet moderátor a novinář Petr Vizina.

Do diskuze se můžete zapojit i vy! Vaše otázky nám můžete posílat do chatu nebo v průběhu rozhovoru je přidávat do komentářů na naší FB stránce.

ZMĚNA TERMÍNU! Z organizačních důvodů jsme byli nuceni změnit datum konání diskuze na pátek 2. dubna od 20 hod. Omlouvám se za případné komplikace.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít