Diskuze k filmu Ráj na zemi

Režie

16.11.2021, 17:00

Film Ráj na zemi je intimním portrétem známého fotografa a reportéra Andreje Bána, který by nevznikl bez blízkého vztahu s režisérem Jaro Vojtkem. Připomeňte si jejich otevřený dialogu v záznamu DAFilms Živě.

Dokumentarista Jaro Vojtek ve svém nejnovějším filmu Ráj na zemi doprovází Andreje Bána na jeho cestách do epicenter krizových oblastí. Zatímco Andrej Bán ve svých fotografiích zachycuje těžké osudy lidí, Jaro Vojtek coby režisér a Bánův blízký přítel sleduje jeho zápas se samotou a vnitřním nepokojem.

Diskuzi moderují Lenka Bednárová (SK) z Rádia FM a Jitka Kostelníková (CZ) z Českého rozhlasu Vltava.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít