César Gonzalez on Cage Rain

Režie

06.05.2021, 22:00

17hs Buenos Aires

Los invitamos a una conversación con César González sobre su quinto largometraje Lluvia de jaulas (2019). El diálogo está organizado en colaboración con el Festival Rabia.

We invite you to a conversation with César González about his fifth feature film Cage Rain (2019). The Spanish-language conversation is organized in collaboration with Festival Rabia in Buenos Aires.

Moderated by Sol Bolloqui and Juan Pablo Labonia.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít