Ignacio Agüero

Režie

12.05.2021, 19:00

Join us for a conversation in English with Chilean filmmaker Ignacio Agüero, subject of a DAFilms retrospective.

Join us for a conversation in English with the magnificent Chilean filmmaker Ignacio Agüero. An 11-film DAFilms Americas retrospective of Agüero's work in cinema, presented in new copies and with new English subtitles, is now available on our platform. The retrospective is accompanied by José Luis Torre Leiva's fragile semi-fictional film about Agüero, The Wind Knows That I'm Coming Home.

The live discussion moderated by critic and curator Roger Koza.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít