Brett Story

Režie

23.02.2021, 19:00

Our discussion with filmmaker (and prison abolitionist!) Brett Story from 2020. Story is the director behind The Hottest August, a frequent Film of the Week on DAFilms, as well as such notable titles as Prison in Twelve Landscapes and A Debtors' Prison. Hers is an absolutely essential voice in contemporary cinema.

DAFilms Conversations is an ongoing series of discussions with filmmakers featured on our platform, streamed live to Facebook and DAFilms Live. We encourage any and all questions, which should be asked in the comments on the FB stream and will be relayed to filmmakers.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít